ТВІР - Батьківщина




ТВІР 
Батьківщина




Що ж таке Батьківщина у долі і життя людини? Батьківщину не можна, так само, як і слово «щастя», визначити одним словом або навіть фразою. Звичайно, це країна, де народився і виріс чоловік. Батьківщина - це місце, де він провів найкращі роки свого життя, дитячі роки; це його доля, до якої він відчуває свою співпричетність.
Саме з дитячих років, дорослі привчають маленької людини любити і пишатися Батьківщиною, якою б вона не була. Вони вчать поважати, милуватися, задовольнятися і розвивати почуття патріотизму до своєї країни. Пізнаючи світ від дорослих, дитина привчається до традицій, релігії та культурі своєї сім'ї, а слідчо і своєї держави. У цьому періоді життя, він «вбирає все як губка», запам'ятовуючи навіть найменші деталі.                                                                                               
Важко буде тій людині, яка не знає історію свого народу.
Україна - це країна з великим минулим, незрозумілим справжнім і дуже туманним майбутнім. Країна формувалася тисячоліття, але сама українська культура зародилася набагато раніше. Ну, як не гордитися українській людині за свою країну, якщо вона стільки пережила, стільки відстояла.                                                                                                        
Я дуже пишаюся минулим своєї Батьківщини. Звичайно, були і програші та виграші. Але перемог було відмітно більше. Задається питання: у чому успіх? Успіх не в фізичній силі, не в спорядженні ... Успіх він у нашому українському дусі, в сміливих вчинках, в умах правителів, в руках простого селянина! Наша цінність - це люди. Українська людина, він вихований на українській землі, яка завжди була, є і буде нашою. Вся сила в любові до родини, до батьківщини, до природи.
Ще один важливий момент, це - віра. Віра в майбутнє, в краще. Ті, хто воювали на Другій Світовій Війні, вони не шкодували себе, вони не думали про те, що вони загинуть ... Вони воювали з думкою про те, що загинуть заради майбутніх поколінь, заради їхніх дітей і онуків, заради України, яка була, є і буде. Вони з патріотизмом йшли в бій, і цей дух, ця віра допомагала бійцям досягти успіху. Коли ці думки виникають у мене в голові, мені здається, що сам Бог був на нашому боці, і справедливість восторжествувала. Пам'ять про героїв нашої Батьківщини дає зрозуміти, що є з кого брати приклад. Герої, як і їх подвиги, вони будуть жити вічно в серцях українських людей. Наша сила в пам'яті про подвиги наших героїв.
Віра виховує совість. Людина без совісті не може любити Батьківщину, може її тільки використовувати, а іноді навіть, на жаль, продавати.
Любити Батьківщину - це неявне мистецтво. Воно приховано в глибині людської душі. У деяких воно приховано, у деяких активно. Кожна людина любить свою країну по-своєму.
Всі думки цих людей все одно про Батьківщину: а значить, вони переживають за неї; отже, вони хочуть зробити країну хоч крапельку краще; значить, вони бажають своїй державі і своєму народу добра.
Любити свою країну не означає, що потрібно вступати в усі благодійні фонди. Для початку потрібно почати з себе, з самовиховання в собі і в зміцненні почуття патріотизму. Почати з себе - це початок почав. Досить-таки просто не смітити, бути чемною іншим ... Навіть малі добрі справи можуть змінити світогляд людини. Роблячи добро іншим людям, людина духовно перевиховується, йому і самому стає приємно зробити ближньому добро. Ввічливість, порядність і посмішка завжди переможуть негатив та сварка у суспільстві. Звичайно, один в полі не воїн, тому кожна людина повинна задуматися над проблемою самоорганізації своїх дій і поглядів.
Кожна людина оцінює поняття «Батьківщина» за своїми життєвими поглядами. Для когось це ціла країна, для когось місто, село, село. Місце, де він народився або де виріс. Але може і нерідне місце, яке людина дуже полюбив, і воно стало йому рідним з часу його перебування. А для когось Батьківщина обмежується стінами квартири ...
Батьківщина - це те місце, де людина відчуває себе вдома, де йому приємно перебувати, куди після довгого от'е.               

Комментариев нет:

Отправить комментарий