РЕФЕРАТ - Визначення необоротних активів. Поняття про основні засоби, їх класифікація ті оцінки. Організація синтетичного і аналітичного обліку основних засобів


РЕФЕРАТ
Визначення необоротних активів. Поняття про основні засоби, їх класифікація ті оцінки.
Організація синтетичного і аналітичного обліку основних засобів



ЗМІСТ
        1.      Визначення необоротних активів
        2.      Поняття про основні засоби, їх класифікація ті оцінки
        3.      Організація синтетичного і аналітичного обліку основних засобів

 Вартість - 150 грн. 

За повною версією роботи зверніться сюди - ipoit2013@gmail.com або 





1.      Визначення необоротних активів
 На підприємстві, враховуючи характер основних господарських операцій та особливості його діяльності, всі активи поділяються на оборотні та необоротні. Активи, метою формування яких не є реалізація чи споживання протягом будь-якого часу, що наступає раніше і визначається:
- або тривалістю операційного циклу;
- або в межах дванадцяти місяців з дати використання;
- класифікуються як необоротні.
.....
2.      Поняття про основні засоби, їх класифікація ті оцінки
Методологічні основи формування в бухгалтерському обліку інформації про основні засоби і розкриття інформації про них у фінансовій звітності підприємств, організацій та інших юридичних осіб всіх форм власності регламентуються Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби».

....
 4.      Організація синтетичного і аналітичного обліку основних засобів

Бухгалтерський облік має велику кількість об'єктів. Тільки різновидів товарно-матеріальних цінностей вчені нараховують декілька мільйонів. Щоб отримати інформацію про господарські засоби, джерела їх утворення, зобов'язання, господарські процеси та інші об'єкти обліку, необхідно все це згрупувати на бухгалтерських рахунках. Система рахунків також передбачає вертикальну (ієрархічну) та горизонтальну (інформаційні зв'язки) структуру. При цьому необхідно пам'ятати, що рахунки - це елементи системи рахівництва, а інформаційні зв'язки між ними здійснюються за допомогою проводок. Горизонтальні зв'язки проявляються через кореспонденцію рахунків, виражену подвійним записом даних про факти господарської діяльності.
....

Використана література

1. Бутинець Ф.Ф. Теорія бухгалтерського обліку. Підручник для студентів вузів спеціальності 7.050106 “Облік і аудит”./ Вид. 2-е, доп. і перероб. – Житомир, ЖТІ, 2000. – 640 с.
2. Бухгалтерський облік та фінансова звітність в Україні. Навчально-практичний посібник / За ред. С.Ф.Голова. – Дніпропетровськ, ТОВ “Баланс-Клуб”, 2000. 768 с.
3. Бухгалтерський фінансовий облік. Підручник / За ред. проф. Бутниця Ф.Ф.- Житомир : ЖІТІ, 2000. – 608 с.
4. Велш Глен А., Шорт Деніел Г. Основи фінансового обліку / Пер. з англ. О.Мінін, О.Ткач. – К.: Основи, 1999. - 943 с.
5. Грабова Н.Н., Домбровский В.Н. Бухгалтерский учет в производственных и торговых предприятиях,2000. : Учеб.пособие для студ.вузов / Под ред. Н.В.Кужельного. – К.: А.С.К. 2000. –624 с.
6. Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16 липня 1999 р. № 291// Бухгалтерський облік і аудит, № 9, 1999
7. Закон України “Про оподаткування прибутку підприємств” від 22 травня 1997 р. №283/97-ВР (із наступними доповненнями і змінами)// Баланс, №37, 2000.
8. Закон України “Про податок на додану вартість” від 3 квітня 1997 р. № 168/97-ВР
9. Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарський операцій підприємств і організацій, затверджена наказом МФУ від 30.10.99 р. № 291// Бухгалтерський облік та аудит.- 2000.- № 1.- С. 14-64.
        10. Кузмінський А.М., Кузьмінський Ю.А. Теорія бухгалтерського обліку : Підручник. – К.: Все про бухгалтерський облік, 1999. – 288 с.

Комментариев нет:

Отправить комментарий